elektryk, hydraulik i serwis AGD dla osób prywatnych i firm płatność kartą* i gotówką błyskawiczna wizyta stały cennik godzinowy

Nasza firma, to


Konsultanci - Wrocław

Miło i konkretnie przyjmą zlecenie

Dzwoniąc do nas, nie musisz obawiać się fachowego żargonu i trudnych pytań, na które nie znasz odpowiedzi. Każdego klienta obsługuje dedykowany konsultant, dzięki któremu złożenie zlecenia wizyty jest czystą przyjemnością.

Hydraulik i serwis AGD - Wrocław

W zgodzie z wodą

Mimo, że każdy z nas ma kontakt z wodą na co dzień, potrafi ona przysporzyć wielu problemów, szczególnie gdy pojawia się tam gdzie nie powinna lub coś stanęło jej na drodze. Nasi specjaliści szybko rozwiążą wodny problem w Twoim domu.

Elektryk - Wrocław

Energiczni fachowcy od zaraz

Dziś mało kto z nas wyobraża sobie życie bez prądu. Potrzebuje go większość urządzeń, z którymi obcujemy na co dzień. Dlatego jeśli w Twoim domu pojawiła się usterka związana z prądem, szybkiej pomocy może Ci udzielić nasz elektryk.

Serwisant - Wrocław

Majsterkowicze od urodzenia, naprawią każdy sprzęt

Zmywarka lub pralka odmówiła posłuszeństwa? Nasz serwisant upora się z problemem podczas jednej wizyty. Jeśli nastąpi konieczność zamówienia części, pojawimy się dwukrotnie.


Fachowe usługi elektryczne, hydrauliczne i  serwisowe

Zapewne każdy z nas nieraz miał taką sytuację, kiedy to instalacja elektryczna bądź hydrauliczna zaszwankowała i potrzebna była pomoc elektryka, hydraulika lub serwisanta AGD w przypadku awarii sprzętu domowego. Próba usuwania awarii elektrycznych/hydraulicznych na własną rękę niesie ze sobą ogromne ryzyko. Dlatego też powinniśmy zaufać w tym zakresie fachowcowi – sprawdzonemu elektrykowi lub doświadczonemu hydraulikowi. Nie podejmujmy się sami napraw w domu. Nawet, jeśli wydaje nam się, że potrafimy usunąć usterkę samodzielnie, taka “zabawa” w elektryka – amatora może się źle skończyć – począwszy od porażenia prądem aż do drastycznego pogorszenia stanu instalacji.

Awarie elektryczne mogą mieć naprawdę przeróżne przyczyny, a ich naprawa bywa częstokroć niezwykle skomplikowana. Ktoś, kto nie zna wszystkich tajników zawodu elektryka i jest laikiem w tejże dziedzinie nie jest w stanie trwale i bezpiecznie usunąć usterki. Awarie hydrauliczne, mimo, że niosą znacznie mniejsze zagrożenie dla zdrowia i życia – amatorsko usunięte mogą mieć poważne skutki dla naszego portfela. Nieszczelna instalacja hydrauliczna może doprowadzić do zalania mieszkania i wygenerowania znacznych kosztów na rzecz naprawy własnego lokalu jak i sąsiadów.

Prawidłowa interwencja specjalisty polega na zdiagnozowaniu przyczyny awarii, jej skutecznym usunięciu, jak również zabezpieczeniu miejsca awarii, by sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Jeśli interesują Państwa usługi elektryczne lub hydrauliczne, to nasza oferta z pewnością spełni postawione oczekiwania. Posiadamy doświadczonych elektryków z uprawnieniami SEP do 1 kV oraz dużym doświadczeniem. Wszystko to gwarantuje przeprowadzenie wszelkich napraw i interwencji w przypadku awarii w sposób fachowy i w 100% profesjonalny.

Nasz elektryk i hydraulik (Wrocław) jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Mamy także niezwykle atrakcyjny cennik, dzięki temu wszelkie awarie nie zrujnują Twojego portfela i budżetu domowego. Pełne zaplecze techniczne naszych specjalistów, niezbędne narzędzia oraz podręczny zestaw części zamiennych, którym dysponują nasi fachowcy pozwalają uniknąć dodatkowych kursów samochodem i skracają czas realizacji zlecenia.

Jeśli więc potrzebują Państwo rzetelnego, sprawdzonego elektryka bądź hydraulika na terenie Wrocławia i okolic, zachęcamy do kontaktu jeszcze dziś.

Najlepsze usługi w mieście 24/7.
Zadzwoń do nas: 732 001 001

  •     Elektryka i hydraulika od 99 zł / godzinna wizyta
  •     Bezpłatny dojazd na terenie miasta (6 km od tynku) o każdej porze
  •     Kompleksowe zakupy i transport materiałów
  •     Przyjazd na miejsce nawet w 60 minut
  •     Wysoka kultura obsługi i fachowców

Nie opuszczaj nas...

Zapisz sobie nasz numer. Może się przydać.